Physical Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124
Brakło prądu? Nigdy więcej! Agregat prądotwórczy może być przydatnym narzędziem do zasilania domu w celu zapewnienia zasilania awaryjnego. Ważne jest, aby wybrać urządzenie odpowiedni do celu, w jakim będzie używany. Na co warto zwrócić uwagę, kupując agregat do domu?
W tym artykule znajdziesz
Przedstawiamy najlepsze agregaty prądotwórcze, które warto kupić do swojego domu.
Miejsce 1
Jest to przenośny, trójfazowy generator o mocy maksymalnej 5 kW. Ma moc znamionową 4,5 kW i silnik HONDA GX390 o pojemności 389 cm3. Waga generatora to 76 kg.
Charakterystyka:
Miejsce 2
Proton Oasis 1 jest łatwy w użyciu i znany z tego, że jest niezawodny i niedrogi w utrzymaniu. Nawet po długim okresie użytkowania silnik nie będzie wymagał wiele pracy. Domowe generatory prądu mogą być używane do zasilania delikatnych przedmiotów, takich jak komputery i pompy grzewcze. Zapewniają niezawodność zasilania sieciowego z wygodą zasilania przenośnego.
Zalety:
Miejsce 3
Miejsce 4
Miejsce 5
Miejsce 6
Miejsce 7
Miejsce 8
Miejsce 9
Miejsce 10
Najczęściej wyszukiwane produkty na Ceneo
Zanim zdecydujesz się zakupić agregat do domu z powyższego zestawiania, przeczytaj nasz przewodnik zakupowy. Zwraca on uwagę na najważniejsze kwestie dotyczące awaryjnych generatorów prądu
Agregat prądotwórczy może być bardzo przydatny w momencie gdy braknie prądu.
Oto niektóre z najlepszych powodów zakupu generatora:
Jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby wygłuszyć agregat prądotwórczy. Jedną z nich jest zbudowanie wokół generatora dźwiękoszczelnej obudowy. Może być ona wykonana z grubej sklejki lub metalu i powinna być wyłożona materiałem pochłaniającym dźwięk, takim jak izolacja lub płytki akustyczne. Inną opcją jest zainstalowanie generatora na uchwytach tłumiących drgania, co pomoże zmniejszyć ilość emitowanego przez niego hałasu. Na koniec należy upewnić się, że układ wydechowy jest prawidłowo zainstalowany i zaizolowany, ponieważ może to być główne źródło hałasu.
Koszt generatora domowego może się różnić w zależności od rozmiaru, mocy i funkcji. Ceny agregatów wahają się od 500 zł do kilku tysięcy złotych.